Zítra 2.3.2018 to vypukne! Další ples Jihočeských starostů

v Události

4.rokem patříme mezi sponzory a účastníky plesu jihočeských starostů. Chceme se s Vámi podělit o zážitky z roku 2017. Věřte mi, byly super, tak výborný ples jsme dlouho nezažili. Trsali jsme na Janka Ledeckého, který vystoupil samozřejmě živě. (Tehdy teprve čekalo jeho dceru Ester Ledeckou  úžasné vítezství a triumf na letošní zimní olympiádě 2018 v Pchjongjangu). Šampaňské teklo proudem, zábava na divoké taneční vlně a výherce  šeku Lika na 25 000 Kč, vyhrála obec Záblatí. Sama jsem zvědavá, která obec vyhraje naši  cenu  letos.  Tuším, že kolem 3. hodiny jsme se unavení a vytančení ubírali k domovu. Na co se připravit letos?

1. Pít méně šampaňského před vyhlášením cen (přece jen mluvím do mikrofonu)

2. Mít pohodlné botky (minule jsem druhý den nemohla chodit)

3. Možná každého v návalu radosti neobjímat… nebo jo?