Heraldika a vexilologie.. aneb polepšení znaku a vytvoření vlajky města Planá

v Události

Městu Planá byla udělena vlajka a blason (popis) historického znaku. Obojí bylo vytvořeno naší firmou ve spolupráci s vedením města. Podvýborem heraldiky a vexilologie byl znak udělen i s klenotem, což je raritou v tomto oboru. Tímto děkujeme za spolupráci, projevenou důvěru a citlivý přístup právě z řad expertů, kteří v Podvýboru pro heraldiku a vexilologii zasedají.
Vlajku a znak, které byly vyšity v naší dílně jsme s pečlivostí a profesionalitou vytvořili ze sametu nejvyšší kvality, který používáme na všech vyšívaných vlajkách, znacích a stuhách. Na fotkách je jasná vysoce plastická výšivka kombinovaná se zlatou a stříbrnou nití ve znaku. Tyto detaily precizně dokreslují dokonalost a jedinečnost výšivky spojenou s ruční prací.

Je pro nás povinností a radostí vytvořit dokonalé dílo od návrhu po samotný výrobek. Jsme rádi, že nám důvěřujete…

Za firmu Lika-obce s.r.o. – Linda Kůzlová