Dřevostavby pro města a obce…napsali o nás

v Události

V říjnu vyšlo 8. vydání profi časopisu Dřevostavby pro města a obce. Už v červnu 2017 jsme byli vybráni a osloveni právě pro vysoký zájem doplňkových dřevostaveb jako jsou úřední venkovní vitríny, zastávky nebo posezení, které díky speciální technologii v kombinaci s kovem a hloubkovou úpravou dřeva, odolávají povětrnostním vlivům o mnoho let více než je obvyklé. V tomto časopise můžete vidět i další produkty z našich dílen, které byly vyrobeny na zakázku a pod pečlivým dohledem s důrazem na vysokou kvalitu.

Děkujeme celému týmu časopisu Dřevostavby pro města a obce. Jejich zájem a pečlivý výběr fotografií a následná distribuce opět zvýšila zájem o tak výjimečné výrobky, které díky 10-ti leté zkušenosti může firma Lika-obce s.r.o. svým zákazníkům poskytnout…Pro více informací navštivte prosím naší sekci na těchto stránkách…zastávky, vitríny, uvítačky.
Za firmu Lika-obce s.r.o. – Linda Kůzlová