Jak se nám povedla zakázka pro dvě malebné obce u Příbrami?

Již léta provádíme služby heraldiky a vexilologie.

Naším cílem je, aby obce měly bez výhrad schváleny své obecní symboly (znak – heraldika a vlajku – vexilologie) právě podvýborem heraldiky a vexilologie. Proto spolupracujeme s experty z podvýboru ve shodě a s citem pro potřeby obce.

Všechny administrativní záležitosti týkajících se znaku a vlajky včetně návrhů, popisu a písemné studie jsou naší povinností vypracovat.

Obcím pomáháme a spolupracujeme i v momentě, kdy mají své symboly schváleny a to tím, že vlajku a znak pro ně fyzicky zhotovíme. K tomu všemu dodáváme žerdě, stojany na vlajky, stojánky, vlaječky na stůl, konzole, přenosné vaky a stuhy.

Prostě děláme znaky a vlajky na“ KLÍČ“. Od jejich návrhu – heraldiky a vexilologie, včetně podání žádosti až po finální výrobky v potřebné ceně. Vždy s důrazem na perfektní kvalitu.

Naše motto: VŽDY dodat i ten nejmenší výrobek v nejlepší kvalitě a dostupné ceně.