Váš nápad+naše zpracování = originální pamětní medaile

Ručně vyráběné pamětní medaile patří na každou obecní slavnost, sraz rodáků, vítání občánků, oslavu spolků či jako prezentace obce. Pokud je v obci alespoň jedna dominanta jako např. kaple, kostel, zámek, hrad, obecní úřad, přírodní či technická památka a podobné, pak je jasný námět na 1. stranu medaile. A co 2. strana ? Sem je možné dát znak obce, pokud není, tak rybník, panorama blízkých hor nebo významného rodáka.

Medaile mohou být jednostranné nebo oboustranné. Velikost je 40, 45 a 50 mm v průměru a tloušťka je 3 mm. Základem je bronzová slitina, která se dále povrchově upravuje dle níže uvedených možností. Úprava je vysoce odolná, kvalitní a vzhled je jedinečný.

· pokovení medaile 24 karátovým zlatem · pokovení medaile 14 karátovým zlatem · pokovení medaile ryzím stříbrem

· pokovení medaile vzhled starostříbro „šedá“ medaile · pokovení medaile staromosaz · pokovení medaile starobronz · pokovení medaile staroměď

Je to umělecké dílo, které máte jen vy.