K vlajkám i vizitky!

 v Aktuality

Obec Dolní Hořice je naším stálým zákazníkem. Ušili jsme vlajky slavnostní hasičské i obecní, stuhy, znak sametový, ale také polyesterové venkovní vlajky  a proto byl dalším společným nápadem vytvořit vizitky.

Pan starosta nám zadal potřebné údaje a grafiku nechal na nás…“musí to být jasné, stručné a chci tam náš znak“…zněl požadavek. A výsledek vidíte sami 🙂

Vyšívané vlajky a znaky z nejkvalitnějšího sametu  z Čech, Německa a Itálie. Jsou nádherné, honosné, slavnostní a impregnované proti vlhku a prachu. I vy chcete, aby vydržely stovky let, proto se musí pravidelně impregnovat. Děláme to pro naše zákazníky, jako bonus navíc…. prostě taková milá samozřejmost.

Polyesterové vlajky, nebo-li třepetalky, nevydrží věčně, ale díky kvalitnímu tisku, velmi dlouho. Můžete jich mít více na výměnu díky naší AKCI 3+1 zdarma 🙂

Skvělým doplňkem vlajek jsou stuhy. Na vlajku se popis  různých událostí dát nemůže, proto se vytváří stuhyKaždá slavnostní příležitost např. svěcení vlajky, praporu, výročí spolků, udílení cen, setkání rodáků nebo kulaté výročí obce. Všechny tyto slavnostní  chvíle tiskneme a vyšíváme na stuhy. Díky nim víme, co bylo před pár lety !

Oválná cedule se znakem obce, jehož barvy vydrží dlouho. Proto si dovolujeme dát na stálobarevnost doživotní záruku. Každá barva , která je na smaltu, projde ohněm.  Znak je plastický a tento znak byl vypálen celkem 5 krát. Opravdu hrajeme na kvalitu.

A pak je tady i spousty maličkostí jako odznáčky, psí známky a řády i s krabičkou.

Co Vám ještě chybí…­? Rádi zařídíme…

Nedávné příspěvky
Kontaktujte nás

V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Děkujeme za Váš zájem.