Znak a vlajka pro obec Pálovice – naše radost!!!!

Bylo pro nás velkým potěšením vypracovat návrhy na grafickou podobu znaku a vlajky  obce Pálovice, jež  byly odsouhlaseny Podvýborem heraldiky a vexilologie. Z tohoto slavnostního aktu nám p. starosta Králík zaslal fotky, díky kterým celou atmosféru vidíte.

Jsme nejenom autory znaku a vlajky, ale z naší dílny jsou i výrobky přímo dělané na míru a to:  vyšívaná luxusní vlajka a oválný smalt se znakem obce. Opět v té nejlepší kvalitě, která je pro nás i pro obce tak důležitá …a protože si za perfektním provedením  stojíme, níže uvádíme popis obou výrobků.

Vlajka vyšívaná samet – vlajka je vyšita oboustranně. Výšivka je vždy plastická  vyšita kroužkovým stehem. Samet používáme  s nejhustším vlasem. Dovážíme jej  z Německa a na kvalitu sametu pečlivě dbáme. Okraje vlajky lemují zlaté třásně, které jsou dvojité a podporují slavnostní ráz vlajky. Vlajka je impregnována a tím se výrazně  prodlužuje její životnost. Vlajky děláme tak, aby vydržely století!!!!! S láskou a respektem k tradiční, poctivé vyšívačské práci. Ta se přenášela po generace a bereme jako naše poselství nést tuto tradici v plné kráse a kvalitě dál.

Znak ovál smaltovaný vypouklý smalt „bombír“ tzv. vajíčko. Tvar oválu dodá smaltu vysoký lesk a prostorový vzhled. Je oboustranně vypalovaný. Každá barva včetně  písma je ručně nanášena , malována a zvlášť vypalována v peci a to zajišťuje vysokou odolnost  a tím i doživotní záruku barev. Takový smalt projde 4-7x ohněm..to je pak kvalita  za kterou si stojíme!!!!!!!

Těšíme se na další spolupráci 🙂