Slavnostní vyšívané znaky

Slavnostní znaky vyšíváme s citem pro detail a to vrstvenou, stínovanou a plastickou výšivkou. Znaky jsou vyšívány jednostranně. Steh může být kroužkový nebo rovný, rozhodně vždy plastický. Používáme nejlepší materiály z Čech, Německa a Itálie, jedná se o samet s nejhustším vlasem, kvalitní pevný satén nebo praporovinu. Vyšívané znaky mohou být po obvodu doplněny zlatými, stříbrnými, žlutými nebo bílými třásněmi.

Jsme schopni pro Vás vytvořit velké vyšívané plochy. Znaky vyšíváme od malých rozměrů (např. pro spolky) 30 × 50 cm přes klasickou velikost 60 × 65 cm až po 130 × 70 cm. Vyšívané slavnostní znaky jsou propracovány precizně do detailu. Odolnost vyšívaných znaků zvyšujeme impregnací proti vlhkosti a prachu.

S barevnou kombinací a vytvořením návrhu slavnostních vyšívaných znaků Vám rádi pomůžeme.

Ceny
od  29 000 Kč. Cena se odvíjí od velikosti znaku a složitosti výšivky.

Slavnostní tištěné znaky

Slavnostní tištěné znaky jsou vhodné do interiéru obecního úřadu, zasedacích místností, sálů apod. Slavnostní tištěný znak je vyroben z lesklého saténu nebo matného strukturovaného saténu či polyesteru s oboustranným potiskem. Tyto slavnostní tištěné znaky mohou být po obvodu doplněny zlatými, stříbrnými, žlutými nebo bílými třásněmi nebo jen kroucenou šňůrkou libovolné barvy.

Rozměry slavnostního tištěného znaku jsou v obvykle cca 60 × 65 cm, jsme je ovšem schopni udělat v jakémkoliv rozměru. Tištěný znak je levnější variantou znaku vyšívaného, ale pořád stejně honosný a representativní. V tomto provedení také dodáváme celý set – vlajka, stuha a znak. Materiály jsou velmi odolné, kvalitní a reprezentativní – satén lesklý, satén strukturovaný matný a polyester. Tištěné znaky se dají i s třásněmi prát v pračce na šetrné praní s přídavkem šamponu.

S barevnou kombinací a vytvoření návrhu slavnostních vyšívaných vlajek, znaků a stuh a výběrem příslušenství Vám rádi pomůžeme.

Ceny
od 12 000 Kč. Cena se odvíjí od velikosti znaku a počtu barev.

Další výrobky
Kontaktujte nás

V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Děkujeme za Váš zájem.

vyšívaná stuha