Slavnostní vyšívané znaky

Slavnostní znaky vyšíváme s citem pro detail a to vrstvenou, stínovanou a plastickou výšivkou. Znaky jsou vyšívány jednostranně. Steh může být kroužkový nebo rovný, rozhodně vždy plastický. Používáme nejlepší materiály z Čech, Německa a Itálie, jedná se o samet s nejhustším vlasem, kvalitní pevný satén nebo praporovinu. Vyšívané  znaky  mohou být po obvodu doplněny zlatými, stříbrnými, žlutými nebo bílými třásněmi.

Jsme schopni pro Vás vytvořit velké vyšívané plochy. Znaky vyšíváme od malých rozměrů např. pro spolky 30 x 50 cm, přes klasickou velikost 60 x 65 cm, až po 130 x 70 cm.  Vyšívané slavnostní znaky jsou propracovány precizně do detailu. Odolnost vyšívaných znaků   zvyšujeme impregnací proti vlhkosti a prachu.

S barevnou kombinací a vytvořením návrhu slavnostních vyšívaných  znaků, Vám rádi pomůžeme.

Ceny

– od  4 500 Kč do 40 000 Kč. Cena se odvíjí od velikosti znaku a složitosti výšivky

  

« z 2 »

 

Slavnostní tištěné znaky

Slavnostní tištěné znaky jsou vhodné do interiéru obecního úřadu, zasedacích místností, sálů apod. Slavnostní tištěný znak je vyroben z lesklého saténu nebo matného strukturovaného saténu, či polyesteru s oboustranným potiskem. Tyto slavnostní tištěné  znaky mohou být po obvodu doplněny zlatými, stříbrnými, žlutými nebo bílými třásněmi nebo jen kroucenou šňůrkou libovolné barvy.

Rozměry slavnostního tištěného znaku jsou v časté verzi cca 60 x 65 cm,  jsme je ovšem schopni udělat v jakémkoliv rozměru v poměru 2:3.  Tištěný znak je levnější variantou znaku vyšívaného, ale pořád stejně honosný a representativní. V tomto provedení také dodáváme celý set – vlajka, stuha a znak. Materiály jsou velmi odolné, kvalitní a reprezentativní. satén lesklý, satén strukturovaný matný a polyester. Tištěné znaky se dají i s třásněmi prát  v pračce na šetrné praní s přídavkem šamponu.

S barevnou kombinací a vytvoření návrhu slavnostních vyšívaných vlajek, znaků a stuh a výběrem příslušenství, Vám rádi pomůžeme.

Ceny

–  od 2 800 do 10 800 000 Kč. Cena se odvíjí od velikosti znaku a počtu barev.

Další výrobky
Kontaktujte nás

V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Děkujeme za Váš zájem.