Slavnostní vyšívané vlajky

Slavnostní vlajky vyšíváme s citem pro detail a to vrstvenou, stínovanou a plastickou výšivkou. Vlajky jsou vyšívány oboustranně. Steh může být kroužkový nebo rovný, rozhodně vždy plastický. Používáme nejlepší materiály z Čech, Německa, Holandska a Itálie, jedná se o samet s nejhustším vlasem, kvalitní satén nebo pevnou praporovinu. Vyšívané vlajky, znaky a stuhy mohou být po obvodu doplněny zlatými, stříbrnými, žlutými nebo bílými třásněmi.

Jsme schopni pro Vás vytvořit velké vyšívané plochy. Vlajky vyšíváme od malých rozměrů (např. pro hasiče juniory) 120 × 80 cm, přes klasickou velikost 150 × 100 cm, až po 250 × 200 cm, či velké plochy charakteru gobelínu. Vyšívané slavnostní vlajky jsou propracovány precizně do detailu. Odolnost vyšívaných vlajek, znaků a stuh proti vlhkosti a prachu zvyšujeme impregnací.

S barevnou kombinací a vytvořením návrhu slavnostních vyšívaných vlajek, znaků a stuh Vám rádi pomůžeme. 

Stojany, konzole a jiné doplňky jsou nepostradatelné pro správnou prezentaci obecních symbolů. Víme, že je to pro Vás důležité a rádi pomůžeme vybrat podle barvy, materiálu a funkčnosti.

Ceny
od 49 000 Kč. Cena se výrazně liší dle složitosti výšivky, zvoleného materiálu, velikosti a hlavně vyobrazením samotné vlajky.

Obecní vyšívané vlajky

Hasičské vyšívané vlajky

Myslivecké vyšívané vlajky

Slavnostní tištěné vlajky

Slavnostní tištěné vlajky jsou vhodné do interiéru obecního úřadu, zasedacích místností, sálů apod. Honosné tištěné vlajky vyrábíme z lesklého saténu nebo matného strukturovaného saténu či polyesteru s oboustranným potiskem. Tyto vlajky, znaky a stuhy mohou být po obvodu doplněny zlatými, stříbrnými, žlutými nebo bílými třásněmi nebo jen kroucenou šňůrkou libovolné barvy.

Rozměry slavnostní tištěné vlajky jsou obvykle 150 × 100 cm, jsme je ovšem schopni udělat v jakémkoliv rozměru v poměru 2:3. Uchycení slavnostní vlajky může být na tunýlek či poutka. Tištěná vlajka je levnější varianta vlajky vyšívané, ale pořád stejně honosná. V tomto provedení také dodáváme celý set – vlajka, stuha a znak. Materiály, které používáme, jsou velmi odolné, kvalitní a reprezentativní. Materiál: satén lesklý, satén strukturovaný matný a polyester. Tištěné vlajky můžete i s třásněmi prát v pračce na šetrné praní s přídavkem šamponu.

S barevnou kombinací slavnostních vyšívaných vlajek, znaků a stuh a výběrem příslušenství Vám pomůžeme.

Ceny
od 25 000 Kč. Cena se odvíjí od velikosti.

Obecní tištěné vlajky

Hasičské tištěné vlajky

Myslivecké tištěné vlajky

Včelařské tištěné vlajky

Další výrobky
Kontaktujte nás

V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Děkujeme za Váš zájem.

žerdě