Slavnostní vyšívané vlajky

Slavnostní vlajky vyšíváme s citem pro detail a to vrstvenou, stínovanou a plastickou výšivkou. Vlajky jsou vyšívány oboustranně. Steh může být kroužkový nebo rovný, rozhodně vždy plastický. Používáme nejlepší materiály z Čech, Německa, Holandska a Itálie, jedná se o samet s nejhustším vlasem, kvalitní satén nebo pevnou praporovinu. Vyšívané vlajky, znaky a stuhy mohou být po obvodu doplněny zlatými, stříbrnými, žlutými nebo bílými třásněmi.

Jsme schopni pro Vás vytvořit velké vyšívané plochy. Vlajky vyšíváme od malých rozměrů např. pro hasiče juniory 80 x 120 cm, přes klasickou velikost 100 x 150 cm, až po 200 x 250 cm, či velké plochy charakteru gobelínu.  Vyšívané slavnostní vlajky jsou propracovány precizně do detailu. Odolnost vyšívaných vlajek, znaků a stuh proti vlhkosti a prachu zvyšujeme impregnací.

S barevnou kombinací  a vytvořením návrhu slavnostních vyšívaných vlajek, znaků a stuh Vám rádi pomůžeme. 

Stojany, konzole a jiné doplňky  jsou důležité pro správnou presentaci obecních symbolů. Víme, že je to pro Vás důležité a rádi  pomůžeme vybrat podle barvy, materiálu a funkčnosti.

 

Ceny

– od 20 000 Kč.  Cena se výrazně liší dle složitosti výšivky, zvoleného materiálu, velikosti a hlavně vyobrazením samotné vlajky.

 

 

« z 2 »

 

Slavnostní tištěné vlajky

Slavnostní tištěné vlajky jsou vhodné do interiéru obecního úřadu, zasedacích místností, sálů apod. Slavnostní tištěná vlajka je vyrobena z lesklého saténu nebo matného strukturovaného saténu, či polyesteru s oboustranným potiskem. Tyto slavnostní tištěné vlajky, znaky a stuhy  mohou být po obvodu doplněny zlatými, stříbrnými, žlutými nebo bílými třásněmi nebo jen kroucenou šňůrkou libovolné barvy.

Rozměry slavnostní tištěné vlajky jsou v časté verzi 100x 150 cm,  jsme je ovšem schopni udělat v jakémkoliv rozměru v poměru 2:3. Uchycení slavnostní vlajky může být na tunýlek či poutka. Tištěná vlajka je levnější varianta vlajky vyšívané, ale pořád stejně honosná.V tomto provedení také dodáváme celý set – vlajka, stuha a znak. Materiály jsou velmi odolné, kvalitní a reprezentativní. satén lesklý, satén strukturovaný matný a polyester. Tištěné vlajky se dají i s třásněmi prát  v pračce na šetrné praní s přídavkem šamponu.

S barevnou kombinací slavnostních vyšívaných vlajek, znaků a stuh a výběrem příslušenství, Vám pomůžeme.

Ceny

– od 15 000 Kč. Cena se odvíjí od velikosti.

 

 

 

Další výrobky
Kontaktujte nás

V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Děkujeme za Váš zájem.