Slavnostní vyšívané a tištěné stuhy

Stuhy, ať tištěné ze saténu, strukturovaného saténu, polyesteru nebo vyšívané s plastickou výšivkou, slouží jako popis dané události, například vysvěcení vlajky a znaku, sraz rodáků nebo ocenění od určité osoby, spolku či státní instituce. Na vlajku se tento popis dát nemůže, proto se vytváří stuhy, které jsou žehnány pověřenou osobou.

Stuhy vyrábíme od malých rozměrů např. 10 × 70 cm přes klasickou velikost 15 × 120 cm až po 20 × 150 cm. Odolnost vyšívaných stuh proti vlhkosti a prachu zvyšujeme impregnací. Tištěné stuhy se dokonce dají prát i v pračce na šetrné praní s přídavkem šamponu.

Slavnostní vyšívané stuhy  vyrábíme  s citem pro detail. Plasticitu písma tvoříme vrstvenou a stínovanou výšivkou. Steh může být kroužkový nebo rovný, rozhodně vždy plastický. Stuhy jsou vyšívány oboustranně nebo jednostranně. Používáme nejlepší materiály z Čech, Německa a Itálie, jedná se o samet s nejhustším vlasem, satén a praporovinu. Stuhy jsou na konci ozdobeny zlatými, stříbrnými, žlutými nebo bílými třásněmi a příslušným znakem, vlajkou či jinou výšivkou.

Slavnostní tištěné stuhy vyrábíme z materiálu: satén lesklý, satén strukturovaný matný a polyester. Stuhy jsou tištěny oboustranně nebo jednostranně. Na konci jsou ozdobeny zlatými, stříbrnými, žlutými nebo bílými třásněmi a příslušným znakem, vlajkou či jinou výšivkou. Mohou být také jen lemovány kroucenou šňůrkou libovolné barvy.

Ceny
od 2 100 Kč

Další výrobky
Kontaktujte nás

V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Děkujeme za Váš zájem.

stolní vlaječky a znakyvyšívaný znak obecní