Stojany na vlajky, žerdě a konzole

Stojany

Stojany pro interiérové slavnostní vyšívané a tištěné vlajky vyrábíme z kvalitního bukového dřeva a jsou mořeny do třech  základních odstínů – přírodní, medová a mahagon.

Vlajkové stojany mají ocelové jádro, které zabezpečuje celkovou stabilitu stojanu a žerdí s vlajkami.

 

Žerdě a konzole

Žerď se skládá ze dvou částí, tudíž se dá snadno rozložit. Vlajka se na žerď instaluje nasunutím na kovovou hrazdu nebo nasunutím na žerď a uchycením za očko. Průměr žerdě je 4 cm. Délka je cca 240 cm

Nástěnná žerď  s úchyty celá z bukového dřeva, je naší specialitou. Vyrábíme ji také ve třech základních odstínech. Díky dvou speciálně frézovaným úchytům je žerď umístěna na zeď pod úhlem 45 ° a vlajka je v této poloze vidět v celé své ploše. Žerď se dá kdykoliv vyndat. Nástěnné úchyty nahrazují klasický prostorový stojan.

Erbová konzole je opět z masivního buku a skládá se z hrazdy, která je ukončena dřevěnou cibulkou, a dvou nástěnných držáků. Je nositelem pro slavnostní znaky. Průměr konzole je 28 mm. Délka je 80 cm

Veškeré kovové prvky na žerdích či konzolích jsou z leštěné mosazi nebo leštěné nerezové oceli.

Žerdě  a konzole jsou  také vyrobeny z bukového dřeva a stejně tak mořeny do třech základních odstínů – přírodní, medová a mahagon. Díky tomu vytváří žerdě, konzole a stojany jednobarevný set.

Ceny

od 1 900 – 25 000 Kč. Záleží na typu stojanu, počtu žerdí a typu korouhve

Fasádní držáky

Fasádní držáky jsou nezbytným příslušenstvím pro vlajky, a to hlavně pro vlajky venkovní. Jednoduše se kovové držáky upevní na fasádu čtyřmi šrouby a hmoždinkami. Fasádní držáky vyrábíme jednoramenné, dvouramenné, ale taky trojramenné podle Vaší potřeby. Navíc i ve třech různých barvách – černá, bílá nebo nerez, podle toho, která se na Vaši fasádu hodí nejvíce. Materiál je ocelový plech s povrchovou úpravou komaxitem nebo celo-nerezový. Úhel náklonu žerdě  je 50 stupňů, rozměry základní kovové plochy je 12 cm x 12cm-jednoramenný u více ramenných je plocha 12 cm x 16 cm. Umíme i jiné rozměry nebo sklony a děláme je.

Cena

–od 750  Kč/ks.

Potřeby pro vlajkonoše

Opasek pro vlajkonoše se používá při jakýchkoliv průvodech, svěcení praporu a všude tam, kde je nutné nést vlajku. Díky své konstrukci a ergonomii výrazně zvyšuje pohodlí vlajkonoše. Opasek je ručně šitý z velmi silné vepřové kůže podšitý kvalitním filcem. Délka opasku je nastavitelná. Rozměr pouzdra je vhodný pro žerdě průměru 4 cm.

 

 

Další výrobky
Kontaktujte nás

V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Děkujeme za Váš zájem.