Stojany

Stojany pro interiérové slavnostní vyšívané a tištěné vlajky vyrábíme z kvalitního bukového dřeva a jsou mořeny do třech základních odstínů: přírodní, medová a mahagon.

Vlajkové stojany mají ocelové jádro, které zabezpečuje celkovou stabilitu stojanu a žerdi s vlajkou.

 

Žerdě a konzole

Žerď se skládá ze dvou částí, tudíž se dá snadno rozložit. Vlajka se na žerď instaluje nasunutím na kovovou hrazdu nebo nasunutím na žerď a uchycením za očko. Průměr žerdě je 4 cm. Délka je cca 240 cm.

Nástěnná žerď  s úchyty celá z bukového dřeva je naší specialitou. Vyrábíme ji také ve třech základních odstínech. Díky dvěma speciálně frézovaným úchytům je žerď umístěna na zeď pod úhlem 45° a vlajka je v této poloze vidět v celé své ploše. Žerď se dá kdykoliv vyndat. Nástěnné úchyty nahrazují klasický prostorový stojan.

Erbová konzole je opět z masivního buku a skládá se z hrazdy, která je ukončena dřevěnou cibulkou, a dvou nástěnných držáků. Je nositelem pro slavnostní znaky. Průměr konzole je 28 mm. Délka je 80 cm.

Veškeré kovové prvky na žerdích či konzolích jsou z leštěné mosazi nebo leštěné nerezové oceli.

Žerdě a konzole jsou také vyrobeny z bukového dřeva a stejně tak mořeny do třech základních odstínů – přírodní, medová a mahagon. Díky tomu vytváří žerdě, konzole a stojany jednobarevný set.

Ceny
Konzole: od 4 780 Kč

žerď: od 8 100 Kč

Záleží na typu stojanu, počtu žerdí a typu korouhve.

Fasádní držáky

Fasádní držáky jsou nezbytným příslušenstvím pro vlajky a to hlavně pro vlajky venkovní. Jednoduše se kovové držáky upevní na fasádu čtyřmi šrouby a hmoždinkami. Fasádní držáky vyrábíme jednoramenné, dvouramenné, ale taky trojramenné podle Vaší potřeby. Navíc i ve třech různých barvách – černá, bílá nebo nerez, podle toho, která se na Vaši fasádu hodí nejvíce. Materiál je ocelový plech s povrchovou úpravou komaxitem nebo celonerezový. Úhel náklonu žerdě je 50°, rozměry základní kovové plochy jsou 12 cm × 12 cm – jednoramenný. U víceramenných je plocha 12 cm × 16 cm. Umíme i jiné rozměry nebo sklony a děláme je.

Cena
od 800 Kč / ks

Potřeby pro vlajkonoše

Popruh pro vlajkonoše se používá při jakýchkoliv průvodech, svěcení praporu a všude tam, kde je nutné nést vlajku. Díky své konstrukci a ergonomii výrazně zvyšuje pohodlí vlajkonoše. Popruh je ručně šitý z velmi silné vepřové kůže, podšitý kvalitním filcem. Délka popruhu je nastavitelná. Rozměr pouzdra je vhodný pro žerdě průměru 4 cm.

Ochranný přenosný vak na vlajku a příslušenství, velikost 150 × 25 × 25 cm, černá barva s červeným vyšitým logem Lika. Do vaku se vejde vlajka i s žerdí včetně igelitové pláštěnky, která chrání vlajku proti případnému dešti, mrholení, vlhkosti. Přenosný vak mohou použít např. hasiči na oslavy, při soutěžích nebo výročích. Obce také při výročích nebo oslavách.

Rukavice bílé slavnostní jsou v nabídce kožené s manžetou nebo textilní.

Pouzdro na prapory (igelitová pláštěnka) je z polyethylenu, velikost 160 × 110 cm. Chrání prapor před vnějšími vlivy při nepřízni počasí.

Další výrobky
Kontaktujte nás

V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Děkujeme za Váš zájem.

vyšívaná vlajka hasičskávlajka tištěná venkovní