Kroniky, pouzdra, slavnostní desky, knihy sborů, spolků, fotoalba

Kroniky a pouzdra

Kronika s pouzdrem obce Křivsoudov (ve fotogalerii) je vyrobena v kožené ručně vázáné vazbě, formát A4, počet listů 100–140(200–280 stran), bílý kvalitní papír splňující tyto podmínky: trvanlivý papír určený pro dokumenty (§ 5, odst. 1, vyhl. č. 646/2006 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby). Jedná se o papír dle ČSN ISO 9706 Informace a dokumentace – papíry pro dokumenty – požadavky na trvanlivost.

Kronika s pouzdrem obce Smidary (ve fotogalerii) je  vyrobena ručně včetně ražby. Materiál kůže, papír silnější gramáže z důvodů ilustrace do kroniky vodovými barvami, velikost kroniky cca A3.

Kronika s pouzdrem pro obec Libčany je formátu A4, v hnědé kůži, se zlatým vyraženým písmem. Kronika je profilovaná a vpředu je vložen úvodní list se znakem obce. Celkem má 190 listů což je 380 stran.

Pouzdro na kroniku je hladké a vyztužené, hnědá kůže v barvě kroniky, zpevněno látkou a kronika se do něj zasouvá. Hřbet pouzdra je vyražen také zlatým písmem.
Desky na přílohy jsou hladké, hnědá kůže v barvě kroniky, písmo vyraženo zlatě, zlatá mechanika 2 cm – 4 kroužky na eurofolie, celková tloušťka desek je 3 cm.

Knihy spolků, sborů, rodové knihy, fotoalba

Obecně kroniky, rodové knihy, fotoalba, knihy spolků nebo sborů mohou mít silnější gramáž papíru. Provedení obalu: kůže, kombinace látky a kůže nebo jen látky. Velikosti od cca A5–A2 nebo rozměr na zakázku.

Předávací desky – rozměry standardní nebo na přání, provedení kůže, kombinace kůže-látka nebo jen látka. Možnost ražby písma a znaku, vlajky nebo loga.
Ražba znaku a textu – může být ve zlaté či stříbrné barvě + nápis s názvem, či jiným nápisem.
Pouzdro – je ručně vázané, může být se znakem obce, logem firmy a nápisem.
Barvy – hnědá, černá, tmavě modrá, zelená, červená, béžová. Další barvy viz vzorník potahů.

 

Ceny –  od 3 500  Kč. Cena se odvíjí od provedení a nároků. Jedná se o zakázkovou výrobu.

 

Vzorník barev – kůže

Další výrobky
Kontaktujte nás

V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Děkujeme za Váš zájem.

replika historické žerdisochy svatých patronů