Kroniky, pouzdra, slavnostní desky, knihy sborů, spolků, fotoalba

Kroniky a pouzdra

Kronika s pouzdrem obce Křivsoudov (ve fotogalerii) je vyrobena v kožené ručně vázáné vazbě, formát A4, počet listů 100–140(200–280 stran), bílý kvalitní papír splňující tyto podmínky: trvanlivý papír určený pro dokumenty (§ 5, odst. 1, vyhl. č. 646/2006 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby). Jedná se o papír dle ČSN ISO 9706 Informace a dokumentace – papíry pro dokumenty – požadavky na trvanlivost.

Kronika s pouzdrem obce Smidary (ve fotogalerii) je  vyrobena ručně včetně ražby. Materiál kůže, papír silnější gramáže z důvodů ilustrace do kroniky vodovými barvami, velikost kroniky cca A3.

Kronika s pouzdrem pro obec Libčany je formátu A4, v hnědé kůži, se zlatým vyraženým písmem. Kronika je profilovaná a vpředu je vložen úvodní list se znakem obce. Celkem má 190 listů což je 380 stran.

Pouzdro na kroniku je hladké a vyztužené, hnědá kůže v barvě kroniky, zpevněno látkou a kronika se do něj zasouvá. Hřbet pouzdra je vyražen také zlatým písmem.
Desky na přílohy jsou hladké, hnědá kůže v barvě kroniky, písmo vyraženo zlatě, zlatá mechanika 2 cm – 4 kroužky na eurofolie, celková tloušťka desek je 3 cm.

Knihy spolků, sborů, rodové knihy, fotoalba

Obecně kroniky, rodové knihy, fotoalba, knihy spolků nebo sborů mohou mít silnější gramáž papíru. Provedení obalu: kůže, kombinace látky a kůže nebo jen látky. Velikosti od cca A5–A2 nebo rozměr na zakázku.

Předávací desky – rozměry standardní nebo na přání, provedení kůže, kombinace kůže-látka nebo jen látka. Možnost ražby písma a znaku, vlajky nebo loga.
Ražba znaku a textu – může být ve zlaté či stříbrné barvě + nápis s názvem, či jiným nápisem.
Pouzdro – je ručně vázané, může být se znakem obce, logem firmy a nápisem.
Barvy – hnědá, černá, tmavě modrá, zelená, červená, béžová. Další barvy viz vzorník potahů.

 

Ceny –  od 2 900  Kč. Cena se odvíjí od provedení a nároků. Jedná se o zakázkovou výrobu.

 

Vzorník barev – kůže

 

Slavnostní desky

Slavnostní předávací desky jsou určeny k různým příležitostem obce, jako je svatební obřad, vítání občánků, společenské akce a obecní události. Vaše desky mohou mít stříbrně nebo zlatě prokreslený znak obce nebo velký státní znak. Rožky desky ladí ke znaku ve stříbrném nebo zlatém kovu. Na hřbetu je kroucená trikolora nebo rovná stuha.

Slavnostní desky – rozměry standartní nebo na přání, provedení kůže, kombinace kůže látka nebo jen látka. Možnost ražby písma a znaku, vlajky nebo loga.
Ražba znaku a textu – může být ve zlaté či stříbrné barvě + nápis s názvem, či jiným nápisem.
Barvy – hnědá, černá, tmavě modrá, zelená, červená, béžová. Další barvy viz vzorník potahů.
Ceny – od 1 400 Kč. Cena se odvíjí od provedení a nároků. Jedná se o zakázkovou výrobu.

 

Další výrobky
Kontaktujte nás

V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jakmile to bude možné, ozveme se Vám zpět. Děkujeme za Váš zájem.