Znak a vlajka pro obec Netřebice

Znak a vlajka pro obec Netřebice

Poté, co Podvýbor poslanecké sněmovny schválil obecní symboly, které jsme pomocí heraldiky a vexilologie vytvořili pro obec Netřebice, jsme se s radostí pustili do výroby smaltovaného oválu a saténové slavnostní vlajky.

Smaltovaný ovál je velký 52 x 67 cm, 6 x vypalovaný v peci a má doživotní záruku na stálost barev. Znak mírně vystupuje a tvoří tak 3D efekt. Je to malé umělecké dílo.

Slavnostní saténová vlajka s rozměrem 100 x 150 cm je oboustranně tištěná a lemují ji zlaté třásně. Vlajka je honosná, z lesklého materiálu, který se dá prát na 30°C v pračce na šetrný program s přídavkem šamponu. Svou barvu ani lesk po vyprání neztrácí.

Vlajka je vhodná do interiéru, např. obecního úřadu, zasedacích místností, sálů apod.

Tahle dvojka SMALT a VLAJKA, v takovémto provedení, je základem každé výbavy obce a jejích obecních symbolů.