Slavnostní sametová vlajka obce Modrava

@obecmodrava o nás napsala krásný příspěvek a my si ho dovolíme  s vámi sdílet.

Obec Modrava má svojí slavnostní vlajku.
Vlajku vyrobila rodinná firma @lika_obce z Jižních Čech. Již 14. rokem vyrábí pro obce, spolky a organizace po celé České republice originální symboly. Výrobu realizuje od návrhů až po precizní dokončení každého výrobku.
Slavnostní modravská vlajka má rozměry 100 x 150cm, je ze sametu s nejhustším vlasem I. jakosti s vysokou životností. Vlajka je lemována zlatými třásněmi. Poutka jsou lemována zlatými prýmky, barva prýmků je zvolena s ohledem na barevnost pruhů vlajky. Sešití pruhů a čtverců je vysoce a precizně provedené tenkou nití. Modré čtverce mají tmavší barvu oproti té, na kterou jsme zvyklí.
Žerď z bukového dřeva s mosaznými a kovovými prvky je ve stojanu mírně nakloněna. Stojan je opatřen ocelovým závažím, aby unesl těžší sametovou vlajku i s žerdí.
Děkujeme za skvělou komunikaci a dodáni @kuzlovalinda, @lika_obce

A my děkujeme obci Modrava za zmínku, milujeme okolní přírodu a rádi vás opět uvidíme