Slavnostní desky a insignie – každá obec má své oblíbené:-)

Všemi barvami hrají slavnostní desky pro obce Černovice, Ločenice, Loučovice, Zbytiny a Řepeč. Slavnostní předávací desky jsou určeny k různým příležitostem obce, jako je svatební obřad, vítání občánků, společenské akce a obecní události. Vaše desky mohou mít stříbrně nebo zlatě prokreslený znak obce nebo velký státní znak. Rožky desky ladí ke znaku ve stříbrném nebo zlatém kovu. Na hřbetu je kroucená trikolora nebo rovná stuha.

Insignie jsou symbolem hodnosti a luxusním šperkem každého starosty při svatebních obřadech, vítání občánků nebo svěcení praporuJsou ručně vyráběné, jednostranné nebo oboustranné se znakem obce nebo velkým státním znakem. Rozměry insignie jsou 70mm průměr a 50mm tloušťka.Základem všech insignií je bronzová slitina, která se dále povrchově upravuje.

· pokovení 24 karátovým zlatem · pokovení 14 karátovým zlatem · pokovení  ryzím stříbrem

· pokovení  vzhled starostříbro „šedá“ · pokovení medaile staromosaz · pokovení  starobronz · pokovení  staroměď

Krabička je exklusivní samet v barvě červené, modré a zelené.

K Vaší insignii je to náš dárek zdarma!