Pamětní kniha a slavnostní desky pro obec Včelná

Povedený výběr barev a krásné provedení v kůži. Velikost desek je A4.
Slavnostní desky jsou v modré barvě. Znak je zlatě prokreslen. Stužka v barvě trikolory na hřbetu desek.
Uchycení písemnosti je v osmi rozích a tak Vám nemůže vypadnout  a ani vítr ji neodnese 🙂
Pamětní kniha mapuje historii obce. Naše pamětní kniha je v bílé barvě. Jemná kůže má zlatě prokreslený nápis i znak obce.
Uvnitř pamětní knihy je znak obce v barvách. Na protější straně jsou čtyři rožky k uchycení písemnosti. Pamětní knihu zdobí na hřbetu trikolora stejně jako slavnostní desky.
Vaše desky mohou být ve velikostech A3, A4 nebo A5. Barvy dle vzorníku i v koženkovém provedení.
Svatební  obřad, vítání občánků nebo slavnostní projev má hned slavnostnější ráz a jinou energii 🙂