Dobové pečetidlo a razítko-obec Hůry.

Pro obec Hůry jsme vytvořili pečetidlo a razítko, která mají kvalitní dřevěné držadlo, jež umožňuje dobré uchopení a dodává oběma  kouskům historický akcent.

Průměr pečetidla-kov 4cm

Průměr razítka-guma 5cm

Pečetidla se v dnešní době používají  na zvýšení honosnosti,  významnosti a originality  úředních dokumentů obce. To je například pečetění obálek, svatebních oznámení, udílení vyznamenání nebo jako výrazná ozdoba listů pro speciální příležitosti, kterými může být vítání občánků, ocenění spolků, tradiční akce nebo glejty při proslovech a pasováních.

K výrobě dodáme vosk na pečetění v červené barvě, který jednoduše zapálíte a necháte skapávat do příslušné velikosti a za tepla otiskněte pečetidlo.

Co se týče razítka, zde stačí v libovolné inkoustové  barvě a na příslušný papír obtisknout. Vytvoříte tak nádherný otisk originálního razítka, které si zapamatuje každý :-).

Pro lepší úložnost a komfort, je pro celý set ručně a s precizností vytvořena dřevěná krabička s kvalitním zavíráním a kovovými rožky.